Edirne Genç Tesisat kalorifer onarım

Yazar: admin

Genç Tesisat Kalorifer Bakım Onarım Montaj

Su, kalorifer, kombi, şofben, hidrofor, yağmur suyu yağmur iniş bağlantıları , atık su gider bağlantıları, su deposu, kısaca tüm tesisat tamir,bakım onarım Montaj işlerini itina ile yapmaktayız.

işlerimizde ; almış olduğumuz eğitim ve uzun yılların verdiği birikim ile kesin çözümler sunuyoruz.
Yepyeni bir iş anlayışı ile hizmet ediyoruz : Kullandığımız malzemeler uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerdir. “Daha az kaliteli, ileride iyisi olsun” gibi politikalar bizden uzak dursun bizler daima kalite ve kaliteli işlikten yanayız.
Bunu bizimle çalıştığınızda işimizin ve kaliteli işçiliğin ve doğru düzgün işçilik sunduğumuzu göreceksiniz Genç Tesisat kalorifer bakım onarım tamir işleri için bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilir yakın dostlarınıza bizleri önerebilirsiniz

Genç Kalorifer, Kombi Tesisatı

Kalorifer tesisatı Günümüzde uygulanmakta olan en avantajlı kaloriferli ısıtma tesisatı yerden ısıtma tesisatıdır. Sürekli kullanılan mekanlarda (ev, iş yeri, okul gibi, bina izolasyonu uygun olduğu taktirde, en ekonomik, en sağlıklı ve ortada hiç boru veya radyatör olmadığı için en estetik sistemdir.

Tamirat onarım montaj işçilikleri
* Her türlü musluk,  montaj, tamir bakım ve değişimi,
    * Her türlü su kaçağı kırım ve onarımı,
    * Çamaşır ve bulaşık makinesi bağlantısı, montajı
    * Şofben bağlantısı, tamir ve montajı,
    * Lavabo ve klozet montajı ve değişimi,
    * Her türlü kanalizasyon, tamir bakım montaj boru işleri bizleri tercih edebilirsiniz
 
Kısacası aklınıza tamirat denince ne geliyorsa firmamızın uzman ekipleri tarafından büyük bir titizlikle Edirne,de hizmet vermekteyiz.