Play Video

Güncel Bilgiler

Bulunduğunuz ortamdaki su kaçağını ciddi sorunlar çıkartana dek görmeyebiliriz.Yada komşumuzdan gelen bir şikayet üzerine bunu fark edebiliriz. Başkalarının bizden kaynaklı rahatsız mağdur olması bizim için utanç verici olur.
 
Su Kaçağı başladığından itibaren ufak ufak belirtiler ortaya çıkmaktadır.Yoğun akıntıların olmadığı yerlerde zamanla kararmalar,sararmalar ve kabarmalar başlar. Bunlar aslında yoğun bir akıntı olmadığı anlamına gelir. Yoğun su kullanılan alanlarda yüzeyde bulunan malzemenin eksikliğinden yada deforme olmasından kaynaklı olabilir.
 
Yada Su kaçağı ara ara sürekli olmamak şartıyla akıyorsa buda bize kullanımla alakalı bir tesisat sorunu olduğunu teşkil eder. Buna sebep olarak yine suyun kullanıldığı zemin ve pis suyun tahliye edildiği tesisat boruları kontrol edilmelidir.
 
Su Kaçağı başladığı günden itibaren sürekli damlama yapıyor ve geceleri artış gösteriyor ise buda bize temiz su tesisatında bir su kaçağı olduğu anlamına gelir ve geceleri basınç yükseldiği için artış olabilir.
 

Öncelikle su kaçağının bulunduğu ortamdaki çeşmeler,vanalar boru bağlantıları kontrol edilir.Gözle görülen herhangi bir sorun olmadığı takdirde su kaçağının yer altında gözle görülmeyen bir yerde olduğu kesinleşir ve bu aşamadan sonra uzman ekiplerle iletişim kurulmalıdır. Edirne 'de su kaçağı denilince akla gelen ilk isim Genç Sıhhı Tesisat bir telefon kadar uzağınızda.

Tesisat Bilgileri Yılların verdiği tecrübe ile su tesisatı, tuvalet açma, sıhhi tesisat işlerinizde sizleri yormadan temiz işçilik uzman kadro ile Genç Tesisat olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır..Sıhhi su tesisat ve kurulum prensiplerinden ödün vermeden daha sağlam zemin üzerinde büyümeyi temel ilke edinmiştir. Ticari yaşamında kalıcı dostlukları benimser ve ekonomik gücünü maneviyatından alır.

Firmamız yıllardır değişmeyen uzman kadrosuyla işçilik kalitesi konusunda daima birkaç adım önde olmayı başarmıştır.

Firmamız kaliteli malzeme, kaliteli işçilik, eksiksiz ve gününde iş teslimi ilkelerinden ödün vermeden hizmet etmeye devam edecektir…

Edirne,nin her Semtine Su Tesisatı Kalorifer tesisatı kırım tamir montaj işçilikleri yapılır

Genç Tesisat kalorifer olarak bizleri Seçtiğiniz için Firma olarak Teşekkür ederiz..
Traditional Kitchen Designs